Sesja dla Dziecka

Wykonujemy sesje fotograficzne dla dzieci do 30. dnia życia (sesje noworodkowe) oraz dla Maluszków od 5 msc+ (sesje niemowlęce).

Dzieci, które mają kilka miesięcy (najlepiej 5-6 miesięcy)i jeszcze nie raczkują są idealnymi Modelami.

Czerpią wielką radość z łapania nóżek, spoglądania na nowe rzeczy, leżenia na brzuchu. Dzięki temu idealnie pozują.

Najlepszy wiek na wykonanie kolejnej sesji po sesji noworodkowej, czyli sesji niemowlęcej to czas kiedy Wasz szkrab jeszcze nie raczkuje (najczęściej ok. 5-6 miesiąca życia). Dzieciaczki wtedy najlepiej pozują- częściej uśmiechają się i świadomie spoglądają w obiektyw. Jeśli Wasze dziecko jest młodsze – warto zarezerwować termin sesji na późniejszy miesiąc.

Od niedawna tworzycie wyjątkową relację, która ze strony dziecka jest coraz bardziej świadoma – to wspaniały moment, żeby to uwiecznić.

 

Zapraszamy też Starszaki- nie ma górnej granicy na uwiecznianie szczęścia 🙂

Maluszki fotografowane są najczęściej w stylowych ubrankach pasujących do klimatu sesji lub półnago- w bloomersach, słodkich spodenkach.

Stawiamy na naturalność, białe, spójne kadry. Sesja dziecka to idealny moment na sesję rodzinną- zdecydowanie zachęcam rodziców do zdjęć razem z dzieckiem <3

W jakich godzinach odbywają się sesje dziecięce w naszym studio we Wrocławiu?

Sesję możemy wykonać o godzinie 10:00 lub 12:00 lub 14:00 lub 17:00. Godzina powinna być dogodna dla Państwa, ale również powinna być porą, w której maluszek zazwyczaj jest w najlepszym humorze (zazwyczaj dużo lepiej sprawdzają się godziny poranne / południowe).

Do miłego zobaczenia! : )