Kup jako Prezent

Pomysł na wyjątkowy prezent? Istnieje możliwość kupienia sesji jako prezentu dla Najbliższych. Voucher na sesję zdjęciową to doskonały pomysł na obdarowanie czymś, co będzie wyjątkowe, trwałe i na długie lata.

Aby zamówić voucher prezentowy na sesję w SoniMarie Studio wystarczy uzupełnić treść zaproszenia, wybrać rodzaj sesji (sesja ciążowa/rodzinna/dziecięca) oraz podać swoje dane.

Wszystko można przygotować w moment: w naszym sklepie.

Przygotowujemy dla Państwa piękne, unikalne vouchery z papieru czerpanego zawierające treść: “SoniMarie ma zaszczyt zaprosić……………. na sesję zdjęciową sprezentowaną przez ……………”

Zamawiając voucher można wybrać możliwość odbioru osobistego (Wrocław, Sky Tower) lub wysyłkę prosto do domu lub paczkomatu (inPost, wysyłka w cenie zaproszenia).

 

Zaproszenie otrzyma indywidualny kod- obdarowani po podaniu kodu zaproszenia mogą umówić się w dogodnym terminie na sesję w SoniMarie Studio.

Rodzaje dostępnych sesji w ramach voucheru:

◦”Witaj na świecie”sesja noworodkowa Pure(studio)- dla dzieci do 30.dnia życia: 990pln
◦”Zobacz jak rosnę” sesja dziecięca/rodzinna (studio): dla dzieci 5msc+ i ich rodziców: 890pln
◦”Przyszła Mama”(studio): dla kobiet w ciąży: 890pln

Pełny cennik dostępny na naszej stronie w zakładce: Oferta.

Odbiór/Wysyłka zaproszenia

Zaproszenie na sesję zdjęciową można odebrać w SkyTowerze (Wrocław, ul. Szczęśliwa 33) po wcześniejszym umówieniu się. Zaproszenie możemy również wysłać kurierem InPost do paczkomatu lub na wskazany adres prosto w Państwa ręce, po wcześniej dokonanym przelewie (wysyłka w cenie).