O Soni Marie Studio

Cieszę się,że trafiliście na moją stronę. Projekt “Dzieci” w obiektywie Soni Marie to fotografia Maluszków od 5. dnia życia. Malutkie paluszki u rąk, delikatna skóra, grymasy- to wszystko będzie takie tylko przez bardzo krótki moment. Tworzę dla Was portrety, które będą pamiątką na całe życie. Pozwól mi stworzyć coś tylko dla Was. Do miłego zobaczenia na sesji! 🙂

sesja dla noworodka wroclaw 8221.jpg

Fotograf Sonia Maria Kumidaj– absolwentka studiów magisterskich fotografii w multimediach, laureatka ogólnopolskich konkursów fotograficznych realizująca zlecenia fotograficzne w Polsce i za granicą m.in.w Nowym Jorku,w Mediolanie, w Paryżu; Fotograf Roku 2018 (według Gazety Wrocławskiej, kategoria: fotograf rodzinny we Wrocławiu); autorka portalu edukacyjnego dla fotografów: Ambasada Fotografii ,zakochana w życiu, podróżach i swoim narzeczonym Grzegorzu 🙂

hey norway.jpg

1.02.2017 r. w wywiadzie na żywo można było posłuchać o tym, jak wygląda praca SoniMarie. Dzięki zaproszeniu do programu telewizyjnego więcej osób mogło dowiedzieć się kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową, jak ona przebiega i że jest w pełni bezpieczna.

sesja noworodkowa wrocław 047.jpg

W 2018 roku w Dzień Dobry TVN pokazały się zdjęcia SoniMarie wykonane podczas sesji w Nowym Jorku dla Anny Skury.

sonimarie w telewizji.jpgBezpieczeństwo podczas sesji

W trosce o bezpieczeństwo Waszych Dzieci w 2014, dwukrotnie w 2015, trzykrotnie w 2016roku i pięciokrotnie w 2017 roku uczestniczyłam w warsztatach bezpiecznej fotografii noworodkowej. W 2014 roku zdobyłam wyróżnienie w corocznej akcji „Bezpieczny Noworodek na sesji”, mającej na celu podniesienie świadomości rodziców i fotografów na temat bezpiecznej pracy z noworodkiem podczas zdjęć. W 2018 roku uczestniczyłam w workshopie prowadzonym przez jednego z czołowych amerykańskich fotografów noworodkowych na świecie-Erin Tole .

o soni marie

Studio SoniMarie to moje ulubione miejsce pracy. Zapraszam na sesję przy kawie lub herbacie do miejsca, w którym powstają zdjęcia Waszych Maleństw. Jest to miejsce przygotowane w pełni do ujęć dziecięcych. Wszystkie unikalne akcesoria, które posiadamy są zawsze pod ręką, do dyspozycji jest także łazienka oraz przewijak.