O Soni Marie Studio

Projekt “Noworodki” w obiektywie Soni Marie to fotografia Maluszków od 5dnia życia. Malutkie paluszki u rąk, delikatna skóra, grymasy- to wszystko będzie takie tylko przez bardzo krótki moment. Tworzę dla Was portrety, które będą pamiątką na całe życie. Do miłego zobaczenia na sesji! :)

sesja dla noworodka wroclaw 8221.jpg

Fotograf Sonia Maria Kumidaj– absolwentka studiów magisterskich fotografii w multimediach, laureatka ogólnopolskich konkursów fotograficznych realizująca zlecenia fotograficzne w Polsce i za granicą m.in.w Nowym Jorku,w Mediolanie, w Paryżu; Fotograf Roku 2018 (według Gazety Wrocławskiej, kategoria: fotograf rodzinny we Wrocławiu); wykładowca fotografii na wrocławskiej uczelni wyższej, zakochana w życiu, podróżach i fotografii.

hey norway.jpg

1.02.2017 r. w wywiadzie na żywo można było posłuchać o tym, jak wygląda praca SoniMarie. Dzięki zaproszeniu do programu telewizyjnego więcej osób mogło dowiedzieć się kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową, jak ona przebiega i że jest w pełni bezpieczna.

sesja noworodkowa wrocław 047.jpg

W 2018 roku w Dzień Dobry TVN pokazały się zdjęcia SoniMarie wykonane podczas sesji w Nowym Jorku dla Anny Skury.

sonimarie w telewizji.jpgBezpieczeństwo podczas sesji

W trosce o bezpieczeństwo Waszych Dzieci w 2014, dwukrotnie w 2015, trzykrotnie w 2016roku i pięciokrotnie w 2017 roku uczestniczyłam w warsztatach bezpiecznej fotografii noworodkowej. W 2014 roku zdobyłam wyróżnienie w corocznej akcji “Bezpieczny Noworodek na sesji”, mającej na celu podniesienie świadomości rodziców i fotografów na temat bezpiecznej pracy z noworodkiem podczas zdjęć. W 2018 roku uczestniczyłam w workshopie prowadzonym przez jednego z czołowych amerykańskich fotografów noworodkowych na świecie-Erin Tole .

o soni marie

Studio SoniMarie to moje ulubione miejsce pracy. Zapraszam na sesję przy kawie lub herbacie do miejsca, w którym powstają zdjęcia Waszych Maleństw. Jest to miejsce przygotowane w pełni do ujęć dziecięcych. Wszystkie unikalne akcesoria, które posiadamy są zawsze pod ręką, do dyspozycji jest także łazienka.

One thought on “O Soni Marie Studio

 1. Witam:)
  Dwa dni temu urodzilam coreczke i chcialabym zapisac ja na sesje zdjeciowa dla noworodkow w pani wykonaniu.

  Prosze o kontakt:)
  Pozdrawiam,
  Małysiak Aleksandra
  531392060
  Warszawa

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s