SoniMarie w VOGUE!

Cieszę się, że trafiliście na moją stronę. Projekt “Dzieci” w obiektywie Soni Marie to fotografia Maluszków od 5. dnia życia. Malutkie paluszki u rąk, delikatna skóra, grymasy- to wszystko będzie takie tylko przez bardzo krótki moment.

Tworzę dla Was portrety, które będą pamiątką na całe życie, więc pozwól mi stworzyć coś tylko dla Was.

W 2022 roku spełniło się moje wielkie marzenie- zdjęcia SoniMarie zostały dwukrotnie opublikowane w brytyjskim VOGUE! (wydanie papierowe Oct 2022 i Dec 2022). To ogromne wyróżnienie.

Fotograf Sonia Maria Kumidajprzepełniona dobrą energią absolwentka studiów magisterskich fotografii w multimediach, której zdjęcia zostały opublikowane w brytyjskiej edycji prestiżowego magazynu Vogue! laureatka ogólnopolskich konkursów fotograficznych realizująca zlecenia fotograficzne w Polsce i za granicą m.in.w Nowym Jorku, w Mediolanie, w Paryżu; Fotograf Roku 2018 (według Gazety Wrocławskiej, kategoria: fotograf rodzinny we Wrocławiu); autorka wyjątkowego kursu dla mam http://fotomama.pl ,zakochana w życiu, podróżach i swoim narzeczonym Grzegorzu 🙂

 

1.02.2017 r. w wywiadzie na żywo można było posłuchać o tym, jak wygląda praca SoniMarie. Dzięki zaproszeniu do programu telewizyjnego więcej osób mogło dowiedzieć się kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową, jak ona przebiega i że jest w pełni bezpieczna.

sesja noworodkowa wrocław 047.jpg

W 2018 roku w Dzień Dobry TVN ukazały się zdjęcia SoniMarie wykonane podczas sesji w Nowym Jorku dla Anny Skury.

sonimarie w telewizji.jpg

Bezpieczeństwo podczas sesji

W trosce o bezpieczeństwo Waszych Dzieci w 2014, dwukrotnie w 2015, trzykrotnie w 2016roku i pięciokrotnie w 2017 roku uczestniczyłam w warsztatach bezpiecznej fotografii noworodkowej. W 2014 roku zdobyłam wyróżnienie w corocznej akcji “Bezpieczny Noworodek na sesji”, mającej na celu podniesienie świadomości rodziców i fotografów na temat bezpiecznej pracy z noworodkiem podczas zdjęć. W 2018 roku uczestniczyłam w workshopie prowadzonym przez jednego z czołowych amerykańskich fotografów noworodkowych na świecie-Erin Tole .

Studio SoniMarie to moje ulubione miejsce pracy.

Zapraszam na sesję przy kawie lub herbacie do miejsca, w którym powstają zdjęcia Waszych Maleństw. Jest to miejsce przygotowane w pełni do ujęć dziecięcych. Wszystkie unikalne akcesoria, które posiadamy są zawsze pod ręką, do dyspozycji jest także łazienka oraz przewijak.