O Soni Marie Studio

Cieszę się, że trafiliście na moją stronę. Projekt “Dzieci” w obiektywie Soni Marie to fotografia Maluszków od 5. dnia życia. Malutkie paluszki u rąk, delikatna skóra, grymasy- to wszystko będzie takie tylko przez bardzo krótki moment.

 

Tworzę dla Was portrety, które będą pamiątką na całe życie, więc pozwól mi stworzyć coś tylko dla Was.

 

Fotograf Sonia Maria Kumidaj– absolwentka studiów magisterskich fotografii w multimediach, laureatka ogólnopolskich konkursów fotograficznych realizująca zlecenia fotograficzne w Polsce i za granicą m.in.w Nowym Jorku,w Mediolanie, w Paryżu; Fotograf Roku 2018 (według Gazety Wrocławskiej, kategoria: fotograf rodzinny we Wrocławiu); autorka portalu edukacyjnego dla fotografów: Ambasada Fotografii ,zakochana w życiu, podróżach i swoim narzeczonym Grzegorzu 🙂

1.02.2017 r. w wywiadzie na żywo można było posłuchać o tym, jak wygląda praca SoniMarie. Dzięki zaproszeniu do programu telewizyjnego więcej osób mogło dowiedzieć się kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową, jak ona przebiega i że jest w pełni bezpieczna.

sesja noworodkowa wrocław 047.jpg

W 2018 roku w Dzień Dobry TVN ukazały się zdjęcia SoniMarie wykonane podczas sesji w Nowym Jorku dla Anny Skury.

sonimarie w telewizji.jpg

Bezpieczeństwo podczas sesji

W trosce o bezpieczeństwo Waszych Dzieci w 2014, dwukrotnie w 2015, trzykrotnie w 2016roku i pięciokrotnie w 2017 roku uczestniczyłam w warsztatach bezpiecznej fotografii noworodkowej. W 2014 roku zdobyłam wyróżnienie w corocznej akcji “Bezpieczny Noworodek na sesji”, mającej na celu podniesienie świadomości rodziców i fotografów na temat bezpiecznej pracy z noworodkiem podczas zdjęć. W 2018 roku uczestniczyłam w workshopie prowadzonym przez jednego z czołowych amerykańskich fotografów noworodkowych na świecie-Erin Tole .

Studio SoniMarie to moje ulubione miejsce pracy.

Zapraszam na sesję przy kawie lub herbacie do miejsca, w którym powstają zdjęcia Waszych Maleństw. Jest to miejsce przygotowane w pełni do ujęć dziecięcych. Wszystkie unikalne akcesoria, które posiadamy są zawsze pod ręką, do dyspozycji jest także łazienka oraz przewijak.