Sesja noworodkowa Pure

Sesje noworodkowe najczęściej wykonywane są do ok 30. dnia życia dziecka(najlepiej do 14.dnia życia), bo tym okresie dzidziuś przesypia większą część dnia. Maluszki wtedy dobrze pamiętają pozy z ostatnich miesięcy, które spędziły w brzuszku i podczas sesji słodko śpią. Po tym czasie dzieci stają się aktywniejsze, bardziej wyczuwają bodźce zewnętrzne, czasami pojawiają się kolki i wysypki. Dlatego bardzo ważne jest, żeby wstępną datę sesji zaplanować w okresie ciąży i ująć pierwsze dni po narodzinach.

Sesja Noworodkowa Simple Pure (studio): czas trwania 1h-1,5h. Naturalna sesja w białych i jasnych barwach, utrzymana w konwencji delikatnych, czułych, prawdziwych, przepełnionych miłością ujęć Waszych pierwszych chwil razem. Na sesji nie skupiamy się na dodatkach i na stylizacjach tylko na bliskości. Mnóstwo ujęć na łóżku z białą pościelą, przy zaaranżowanym oknie, szczególnie polecana w przypadku ujęć z rodzicami, rodzeństwem.
Sesja wykonywana do 30. dnia życia;  jeśli taka data jest dostępna w naszym kalendarzu proponuję zabookować najlepiej datę pomiędzy 10. a 20. dniem życia dziecka(na podstawie wstępnie planowanej przez lekarza daty narodzin).Po narodzinach data będzie oczywiście potwierdzana lub przesuwana o kilka dni.

Idealny wiek

Najlepszym okresem zarówno dla maluszka jak i dla rodziców jest czas kiedy maluszki słodko przesypiają sesję. Starsze maluszki śpią znacznie płytszym snem, łatwo się wybudzają, zdarzają się wysypki oraz kolki. W pierwszych dniach po narodzinach dzidziuś pamięta pozycje z brzuszka Mamy. Dzidziuś jest elastyczny i na sesji często sam układa się w wymarzony na zdjęcia sposób-przy wieku ponad 14 dni nie jest to już tak proste. Państwa maluszek w pierwszych dniach życia większą część sesji beztrosko przesypia. Na podstawie doświadczenia mamy pewność, że im później odbywa się sesja tym częściej noworodki płaczą, a wyczuwając zmiany (dotyk, zmiana czapeczki) budzą się podczas sesji- dlatego tak ważne jest wykonanie zdjęć w magicznych pierwszych dniach.

sesja noworodkowa wrocław 900.jpg

Rezerwacja sesji

Wstępną datę sesji należy zabookować w trakcie ciąży na podstawie przybliżonej daty narodzin.

Czas trwania sesji

Sesja noworodkowa trwa około 1-1,5 h wraz z czasem na odpoczynek i karmienie.To bardzo relaksująca, spokojna sesja. Na sesji przede wszystkim liczy się komfort Maleństwa.

O której godzinie odbywa się sesja noworodkowa?

W zależności od rodzaju wybranej sesji. Sesja noworodkowa Simple Pure zaczyna się o godz.10:00 lub o godz.12:00.

 

Co należy przygotować na sesję?

Wszystkie unikalne akcesoria dostępne w naszym studio we Wrocławiu. Proszę zabrać jedynie podstawowe akcesoria do opieki, karmienia oraz przewinięcia Maleństwa. Wszystkie pomocne informacje wysyłam zawsze Państwu po dokonaniu rezerwacji terminu sesji.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje noworodkowe wykonujemy w naszym studio we Wrocławiu (Wrocław,ul.Maleczyńskich-dzielnica Oporów).

sesja noworodkowa wrocław 892.jpg

Do zobaczenia!:)