Sesja noworodkowa Pure

Sesje noworodkowe najczęściej wykonywane są do ok 30. dnia życia dziecka(najlepiej do 14.dnia życia), bo tym okresie dzidziuś przesypia większą część dnia. Maluszki wtedy dobrze pamiętają pozy z ostatnich miesięcy, które spędziły w brzuszku i podczas sesji słodko śpią. Po tym czasie dzieci stają się aktywniejsze, bardziej wyczuwają bodźce zewnętrzne, czasami pojawiają się kolki i wysypki. Dlatego bardzo ważne jest, żeby wstępną datę sesji zaplanować w okresie ciąży i ująć pierwsze dni po narodzinach.

Sesja Noworodkowa Simple Pure (studio): czas trwania 1h-1,5h. Naturalna sesja w białych i jasnych barwach, utrzymana w konwencji delikatnych, czułych, prawdziwych, przepełnionych miłością ujęć Waszych pierwszych chwil razem. Na sesji nie skupiamy się na dodatkach i na stylizacjach tylko na bliskości. Mnóstwo ujęć na łóżku z białą pościelą, przy zaaranżowanym oknie, szczególnie polecana w przypadku ujęć z rodzicami, rodzeństwem.

 

Jaką datę zabookować w naszym kalendarzu?
Sesja wykonywana do 30. dnia życia; jeśli taka data jest dostępna w naszym kalendarzu proponuję zabookować najlepiej datę pomiędzy 10. a 20. dniem życia dziecka(na podstawie wstępnie planowanej przez lekarza daty narodzin). Po narodzinach data będzie oczywiście potwierdzana lub przesuwana o kilka dni.

Idealny wiek

Najlepszym okresem zarówno dla maluszka jak i dla rodziców jest czas kiedy maluszki słodko przesypiają sesję. Starsze maluszki śpią znacznie płytszym snem, łatwo się wybudzają, zdarzają się wysypki oraz kolki. W pierwszych dniach po narodzinach dzidziuś pamięta pozycje z brzuszka Mamy. Dzidziuś jest elastyczny i na sesji często sam układa się w wymarzony na zdjęcia sposób-przy wieku ponad 14 dni nie jest to już tak proste. Państwa maluszek w pierwszych dniach życia większą część sesji beztrosko przesypia. Na podstawie doświadczenia mamy pewność, że im później odbywa się sesja tym częściej noworodki płaczą, a wyczuwając zmiany (dotyk, zmiana czapeczki) budzą się podczas sesji- dlatego tak ważne jest wykonanie zdjęć w magicznych pierwszych dniach.

sesja noworodkowa wrocław 900.jpg

Rezerwacja sesji

Wstępną datę sesji należy zabookować w trakcie ciąży na podstawie przybliżonej daty narodzin.

Czas trwania sesji

Sesja noworodkowa trwa około 1-1,5 h wraz z czasem na odpoczynek i karmienie.To bardzo relaksująca, spokojna sesja. Na sesji przede wszystkim liczy się komfort Maleństwa.

O której godzinie odbywa się sesja noworodkowa?

Sesja noworodkowa Simple Pure zaczyna się o godz.10:00 lub o godz.12:00.

 

Co należy przygotować na sesję?

Po dokonaniu rezerwacji wysyłana jest wiadomość ze wszystkimi pomocnymi informacjami.

Wszystkie unikalne akcesoria dostępne w naszym studio we Wrocławiu. Proszę zabrać jedynie podstawowe akcesoria do opieki, karmienia oraz przewinięcia Maleństwa.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje noworodkowe wykonujemy w naszym studio we Wrocławiu (Wrocław,ul.Maleczyńskich-dzielnica Oporów).

sesja noworodkowa wrocław 892.jpg

Do zobaczenia!:)