X-MAS 2020!

Kochani Klienci!

Jak co roku czekam na Was w SoniMarie Studio w połowie listopada i tworzymy razem najpiękniejsze świąteczne kadry! W tym roku po raz pierwszy do naszego teamu dołącza dekoratorka Agnieszka, która przygotuje dla Was bajkowe scenki- jak zawsze wszystko w znanym Wam klimacie, za który pokochaliście SoniMarie. Dokonać rezerwacji wybranego terminu możecie on-line. Wszystkie szczegóły dotyczące sesji znajdziecie bezpośrednio pod linkiem: https://sonimarie.zalamo.com/book#/

Kiedy się widzimy w tym roku?

7 listopada 2020 (sobota) -brak wolnych terminów

8 listopada 2020 (niedziela) -brak wolnych terminów

9 listopada 2020 (poniedziałek) -brak wolnych terminów

10 listopada 2020 (wtorek) -brak wolnych terminów

11 listopada 2020 (Święto, środa) -brak wolnych terminów

12 listopada 2020 -brak wolnych terminów

13 listopada-dodatkowy termin- brak wolnych terminów

14 listopada-dodatkowy termin- brak wolnych terminów

15 listopada-dodatkowy termin – brak wolnych terminów

 

 

CO ZAWIERA SESJA?

W ramach sesji otrzymają Państwo 5 zdjęć w formie cyfrowej oraz wydrukowanej (w formacie 15×23 na papierze jedwabistym) w świątecznym opakowaniu.

Sesja przeznaczona jest dla dzieci siedzących.

Brak dopłaty za rodzeństwo.

Jak co roku istnieje możliwość dobrania dodatkowych ujęć z sesji świątecznej – w cenie 40zł/sztuka.

 

JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?

Na sesję można zapisać się poprzez nasz system rezerwacji: https://sonimarie.zalamo.com/book Należy zaznaczyć wybrany dzień oraz godzinę, wpisać swój adres mailowy, a następnie w ciągu 15 minut potwierdzić swoją rezerwację (logując się na swoją pocztę mailową i uzupełniając wymagane dane).

KOSZT

Koszt sesji to 390zł, płatność rozłożona jest na dwie części: 90 zł zadatku płatne przy rezerwacji terminu oraz 300zł płatne gotówką w dniu sesji.

 

ODBIÓR ZDJĘĆ

5 zdjęć w formie cyfrowej– wszystkie pliki wysłane będą do końca listopada

5 zdjęć w formie wydrukowanej w świątecznym opakowaniu– odbiór 19 grudnia(sobota) godz.10:00-12:00 w SoniMarie Studio, możliwa wysyłka kurierem po uprzednim przesłaniu etykiety dla kuriera na hi@sonimarie.com . Etykietę należy przygotować w dniach pomiędzy 13 a 17 grudnia(ze względu na ograniczoną ważność etykiety w DHL).

Wysyłka kurierem DHL- 16,90 zł: Nadaj DHL24 w 3minuty (kliknij „Wylicz cenę”, następnie „Wybierz”(prawy dolny róg), podaj wartość przesyłki 50zł i podaj dane kontaktowe: Adres nadawcy to: SoniMarie Tęczowa 68, 53-603 Wrocław, tel.507070530, hi@sonimarie.com), uzupełnij Twoje dane kontaktowe.

Jako sposób nadania wybierz koniecznie: „Nadanie w punkcie DHL” i „Wydrukuję samodzielnie List przewozowy,” później wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób odbioru.

Opłać zamówienie i prześlij list przewozowy mailem(tytuł maila to imiona dzieci lub Twój nr sesji) na hi@sonimarie.com (bardzo ważne! System DHL nie wysyła zawsze automatycznie kopii z etykietą przewozową) – wydrukujemy go i nadamy paczkę prosto w Twoje ręce 🙂

Hoł, hoł, hoł, do miłego zobaczenia w świątecznej scenerii!