Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić sesję noworodkową nie znając dokładnego terminu porodu?

To naturalne, że żadna z mam nie jest w stanie określić dokładnej daty narodzin swojego Maleństwa. Aby mieć pewność zabookowanego terminu w naszym kalendarzu należy wysłać do nas maila ze wstępną, planowaną przez lekarza datą porodu. Zazwyczaj bookujemy termin na 8 dni do przodu od tej daty.

 Później, w ciągu doby od narodzin(bardzo, bardzo ważne) proszę o wiadomość i wtedy  potwierdzamy datę  naszego spotkania fotograficznego  lub w przypadku potrzeby, przesuwamy ją o kilka dni.

Rezerwacji należy dokonać około 2miesiące przed planowanym porodem.

Kiedy należy wykonać sesję noworodkową?

Sesję należy wykonać od 6 do 12 doby po narodzinach- to najlepszy czas na wymarzone ujęcia, które od lat wykonujemy.

Kiedy najlepiej wykonać sesję dziecięcą?

Idealnym, zdecydowanie najlepszym wiekiem na wykonanie sesji dziecięcej jest moment, w którym Wasz Dzidziuś stabilnie siedzi, ale jeszcze nie chodzi i nie ucieka z planu:) (ok.7-9 miesiąca życia).

Jeśli jednak zależy Państwu na ujęciach wcześniej, wykonujemy również zdjęcia Maluszków od ok. 4miesiąca życia. Dzieci zaczynają wtedy stabilnie utrzymywać dłużej główkę, leżą na brzuszku, opierając się na przedramionach, zaczynają śledzić obiekty, więc spoglądają świadomiej w obiektyw, pojawiają się pierwsze, świadome uśmiechy, Maluszki zaczynają być kontaktowe.

Nie polecamy sesji po skończonych 14 dniach, a przed 3-4 miesiącem życia.

Z jakim wyprzedzeniem należy umówić się na sesję?

Mamy liczne zapytania o sesje, więc rezerwacji należy dokonać z ok.1-2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Nasz masz grafik zapełniamy max. na 2 miesiące wcześniej przed planowaną datą sesji. Nie przyjmujemy rezerwacji z większym wyprzedzeniem.

Ile dni czeka się na gotowe zdjęcia?

Na gotowe zdjęcia czeka się 7 dni roboczych.

Ile kosztuje sesja? Kiedy należy zapłacić za sesję? Czy obowiązuje zaliczka?

Płatność obowiązuje w dniu sesji. Zaliczka nie jest wymagana. Dostępne pakiety można znaleźć na naszej stronie: https://sonimarie.com/price/

sesja dla noworodka wroclaw warszawa 2127.jpg
fotografia noworodkowa wroclaw warszawa 1

Leave a Reply