SESJA CIĄŻOWA

sesja ciążowa wrocław 8291.jpg

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, ponieważ wtedy brzuszek jest już widoczny, a przyszła Mama czuje się dobrze przed obiektywem.

sesja ciążowa wrocław 902.jpgsesja ciążowa wrocław 90.jpg

Ubranie, które warto przygotować na sesję  to najlepiej kolory pastelowe, koronki,ubrania w stylu vintage. Idealnie wyglądają pastelowe, grube, wełniane, rozpinane swetry.

sesja ciążowa boho wrocław 21.jpgsesja ciążowa wrocław 7891.jpg

Zawsze zachęcam Mamy do zajrzenia na https://www.pinterest.com/ i wpisanie w okienku w lewym górnym rogu ” pregnancy session ideas” i wyszukanie dodatków oraz indywidualnych pomysłów na swoją sesję.

W obiektywie dobrze wyglądają zarówno pastelowe kolory sukni jak i intensywne, oryginalne. Pięknie wyglądają też kobiece wianki.

Sesja w studio to doskonały pomysł na kobiece, delikatne ujęcia w bieliźnie. Mistrzowskim dodatkiem w tej kwestii są zawsze koronki, które nadają subtelności naszej sesji.

sesja ciążowa wrocław 1212.jpgsesja ciążowa wrocław 89121.jpgsesja ciążowa wrocław 9012.jpg

Czas trwania sesji to godzina.

pakiet sesja ciążowa standard: sesja zdjęciowa -10 obrobionych cyfrowo zdjęć z sesji (10 dni roboczych po sesji) oraz wydrukowane 10 fotografii w formacie 15×21 na papierze jedwabistym(miesiąc po sesji) promocja 400 

pakiet sesja ciążowa premium: sesja zdjęciowa -14 obrobionych cyfrowo zdjęć z sesji (10 dni roboczych po sesji) oraz wydrukowane 14 fotografii w formacie 15×21 na papierze jedwabistym(miesiąc po sesji) promocja 500 

sesja ciążowa wrocław paryż .jpgsesja ciążowa zagrniczna 21.jpg

sesja ciążowa wrocław 803.jpgsesja ciążowa wrocław 95.jpgsesja ciążowa wrocław boho 89.jpgsesja ciążowa wrocław 892.jpg