Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić sesję noworodkową nie znając dokładnego terminu porodu?

To naturalne, że żadna z mam nie jest w stanie określić dokładnej daty narodzin swojego Maleństwa. Aby mieć pewność zabookowanego terminu w naszym kalendarzu należy wysłać do nas maila ze wstępną, planowaną przez lekarza datą porodu. Zazwyczaj bookujemy termin na 8-12 dni do przodu od tej daty.

 Później, w ciągu doby od narodzin(bardzo, bardzo ważne) proszę o wiadomość i wtedy  potwierdzamy datę  naszego spotkania fotograficznego  lub w przypadku potrzeby, przesuwamy ją o kilka dni.

Rezerwacji należy dokonać około 1-2miesiące przed planowanym porodem.

Kiedy należy wykonać sesję noworodkową?

Sesję należy wykonać od 6 do 12 doby po narodzinach- to najlepszy czas na wymarzone ujęcia, które od lat wykonujemy.

Kiedy najlepiej wykonać sesję dziecięcą?

Idealnym, zdecydowanie najlepszym wiekiem na wykonanie sesji dziecięcej jest moment, w którym Wasz Dzidziuś stabilnie siedzi, ale jeszcze nie chodzi i nie ucieka z planu:) (ok.6-9 miesiąca życia).

Z jakim wyprzedzeniem należy umówić się na sesję?

Mamy liczne zapytania o sesje, więc rezerwacji należy dokonać z ok.1-2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Nasz masz grafik zapełniamy max. na 2 miesiące wcześniej przed planowaną datą sesji. Nie przyjmujemy rezerwacji z większym wyprzedzeniem.

Ile dni czeka się na gotowe zdjęcia?

Na gotowe zdjęcia czeka się 10 dni roboczych.

Ile kosztuje sesja? Kiedy należy zapłacić za sesję? Czy obowiązuje zaliczka?

Płatność obowiązuje w dniu sesji. Zaliczka nie jest wymagana. Dostępne pakiety można znaleźć na naszej stronie: https://sonimarie.com/price/

Czy istnieje możliwość przekazania nieobrobionych zdjęć?

Tak jak większość fotografów, nasze studio nie przekazuje ujęć nieobrobionych. Przekazanie zdjęć nieobrobionych to jakby przekazanie pracy w połowie. Istnieje możliwość otrzymania tylko wybranych, poddanych pełnej obróbce zdjęć.  Dziękujemy za zrozumienie.

IMG_4744sm.jpg

 

Leave a Reply